O nas


Marka TERWAT została wyodbrębniona dopiero w 2018 roku, ale działalność produkcyjno - handlową prowadzimy nieprzerwanie od 2004 roku.

Wcześniej nasze produkty sprzedawane były z pod nazwy i marki Hydromar z Lublina - wiele osób kojarzy nasze produkty właśnie pod tą nazwą. 


Produkując osprzęt do instalacji grzewczych i wodnych stawiamy przede wszystkim na jakość oraz na wygodę pracy instalatorów - dlatego zdecydowana większość naszych produktów jest kompletna, np rozdzielacz do ogrzewania podłogowego zawiera w zestawie przepływomierze, wkładki zaworowe, złączki Eurokonus, odpowietrzniki automatyczne, zawory spustowe i zawory odcinające. 


Wieloletnie doświadczenie i jakość produktów pozwala nam zadowolić najbardziej wymagających klientów. 


Naszą ofertę kierujemy bezpośrednio do firm z sektora techniki grzewczej i sanitarnej - tylko dla tych osób istnieje możliwość rejestracji w naszej platformie zamówień i robienia zakupów.

Jesteś klientem indywidualnym, a chciałbyś zakupić nasze produkty? Napisz do nas maila lub zadzwoń - skierujemy Cię do dystrybutora detalicznego lub skontaktujemy Cię z profesjonalnym instalatorem na terenie całej Polski który zamówi i zainstaluje nasze produkty !